Модельна студія "STYLE"


Перемога там, де є рух вперед!

Рей БредберіВсеукраїнський  конкурс “Прорив в легкій промисловості”

    Колектив Вищого професійного училища № 3 м.Чернівці прийняв участь у Всеукраїнському конкурсі “Прорив в легкій промисловості”. Участь у конкурсі – це можливість розкрити талант і творчість, майстерність і професіоналізм, а також представити свій заклад та Буковинський край на всю Україну. В конкурсі було заявлено 66 колекцій, у трьох номінаціях: ЕТНО; ФЕНТЕЗІ; STREET STYLE.
Щасливі тим, що журі високо оцінили творчу роботу Вищого професійного училища №3, яка здобула перемогу у номінації ЕТНО з колекцією «Легенда Карпат», колектив закладу виборов І місце.
Висловлюємо слова подяки всім, хто допомагав і всіляко підтримав нашу працю, переконані – це спільна перемога!!!

Переможці Всеукраїнського конкурсу #ПРОРИВ2021
в номінації ЕТНО:

1 місце- Вище професійне училище № 3 м. Чернівці
2 місце – «Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну»
3 місце – Центр професійно-технічної освіти №1 м. Івано-Франківська
Генеральний спонсор конкурсу компанія SOFTORG.
#FashionGlobusUkraine


Доповнюємо колекцію перемог

Доповнюємо колекцію перемог Вищого професійного училища № 3 м.Чернівці. Вітаємо модельну студію “STYLE” з ІІІ місцем у номінації Pro-art, що здобула колекція “Непокірна хвиля” на конкурсі молодих дизайнерів ” Альтернатива” м. Тернопіль 27.11.2019 р. Колекція “Шалена геометрія” стала дипломантом конкурсу.“Я не моделюю одяг. Я створюю мрії.”
Ральф Лорен
Відчути себе дизайнером та реалізувати свої мрії мали змогу юні модельєри одягу на міжрегіональному фестивалі моделей одягу «Калинове намисто – 2019», що відбувся 24 жовтня 2019 року у Калинівському технологічному коледжі. Географія учасників фестивалю доволі широка – від Львова до Харкова. Учасниками «Калинового намиста-2019» стали учні та студенти вісімнадцяти навчальних закладів з дев’яти областей України: Вінницької, Волинської, Житомирської, Київської, Львівської, Харківської, Хмельницької, Черкаської та Чернівецької.Всього на фестивалі було показано 54 колекції моделей одягу у чотирьох номінаціях: «Традиції і сучасність», «Примхи молоді», «Вишукана елегантність костюму» та «Чарівна мить».

Модельна студія “STYLE” ВПУ3 м. Чернівці долучилася до свята моди, креативу та краси, представивши колекції моделей одягу “Непокірна хвиля”, “Шалена геометрія”, ” Royal Sharm”, що виготовлені здобувачами освіти групи 18 під керівництвом Романюк Т.Г. та Берегій Л.О.Всеукраїнський конкурс професійної майстерності 
"Прорив легкої промисловості України"

22 - 23 березня 2019 року відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності " Прорив легкої промисловості України". Модельна студія "STYLE" представила колекцію моделей одягу "Навіяні всесвітом", що стала дипломантом конкурсу. У виготовленні даної колекціі були використані елементи світловідбивачів, що підтримують основну ідею конкурсу - безпека як тренд. Метою конкурсу у 2019 році було привернути увагу громадськості до безпеки на дорозі та зменшення постраждалих внаслідок ДТП.


Профорієнтаційна робота
             В рамках «Молодіжного профідайджесту» 18.10.2018 року учні та педагогічні працівники училища взяли участь у проведенні проінформаційного заходу «Ярмарка професій». Захід організував Чернівецький обласний Центр зайнятості з метою якісного висвітлення інформації про вступ, навчання та перспективи зайнятості учнів 9-11класів Мамаївської та Лужанської ЗНЗ. Учням випускних класів презентовано відеофільм про Вище професійне училище № 3 м.Чернівці, учасники Модельної студії «STYLE» продемонстрували колекцію моделей одягу «Натхненні всесвітом».
День міста “Чернівці – 610”
           Вище професійне училище №3 м.Чернівці активно долучилося до святкування Дня міста “Чернівці – 610”, взявши участь у демонстрації одягу Charity Fashion Weekend,  що організувала Ліна Ільніцька.
Модельна студія "STYLE"продемонстрували три колекції одягу:
1) “Vutunanka”, виготовлена творчим колективом ВПУ № 3 м. Чернівці.
2) “SOLO” – курсова робота учнів ІV курсу, групи № 23 під керівництвом Ваврінчук С.Т.
3) “Навіяні всесвітом” – курсова робота учнів ІV курсу, групи № 25 під керівництвом Григорчук М.Т.

Конкурс колекцій молодих дизайнерів одягу 
«Альтернатива 2018»
17 квітня 2018 року у Тернополі відбувся конкурс колекцій молодих дизайнерів одягу «Альтернатива» з метою виявлення нових талановитих творців сучасної і майбутньої моди, обміну творчим і практичним досвідом та національними традиціями.
Цьогоріч у конкурсі взяли участь більше 40 молодих дизайнерів, серед яких учні та студенти навчальних закладів України, які готують фахівців у сфері дизайну одягу та модельєрів-початківців.
За результатами I відбіркового туру, участь у конкурсі приймали близько 30 колекцій у номінаціях: Pret-a-porter, Folk, Pro-art та DeLux.
Модельна  студія «STYLE»,   весь педагогічний та учнівський колектив Вищого професійного училища № 3 м.Чернівці повернулись з перемогою на Конкурсі колекцій молодих дизайнерів одягу «Альтернатива 2018».
1 місце колекція «VUTUNANKA» у номінації PRO-ART
1 місце колекція «Пудра шантальєзе» у номінації DE LUX
Дипломом учасника нагороджена колекція одягу "Експресія"


Всеукраїнський конкурс професійної майстерності
«Прорив легкої промисловості України»
З 14 по 16 березня 2018 року у Харкові відбувся фінал ІІІ Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Прорив легкої промисловості України». Учасниками конкурсу стали учні професійно-технічних училищ з 22 регіонів України. На розсуд журі представлено 31 колекцію одягу за номінаціями:
  • Колекції для дитячих вокальних ансамблів;
  • Сучасні колекції для працівників театрів та музеїв;
  • Урочисті образи для солістки та солісту оперного театру.
Вище професійне училище № 3 м.Чернівці  представило колекцію з 5 моделей одягу «ЕКСПРЕСІЯ» у номінації «Сучасні колекції для працівників театрів та музеїв». Колекція відзначена Дипломом лауреату конкурсу за елегантність, активну позицію та креативність.
За програмою проведення ІІІ Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Прорив легкої промисловості України» відбувся семінар для педагогічних працівників професій легкої промисловості за темою «Сучасні технології у сфері пошиття одягу». Під час семінару розглядалися питання впровадження елементів дуальної форми навчання у ЗПО, презентовано «Інтерактивний навчальний посібник як ефективний навчальний ресурс у підготовці кваліфікованих робітників для швейної галузі», проведено майстер-клас «Актуальні напрями формування у сучасному дизайні одягу».
Немає коментарів:

Дописати коментар