Методичні доповіді

Забезпечення потоку знань через застосування посібників

для здобувачів освіти

 Анотація: у статті описується інформаційна логістика створення навчальних посібників для професійно-технічної освіти, визначені поняття інформаційного потоку, інформаційного фонду. Запропоновані методичні рекомендації зі створення посібників. Визначені функції посібників у забезпеченні потоку знань. Запропоновані найбільш поширені програми для створення електронних педагогічних засобів.

Ключові слова: інформаційна логістика, потік знань, інформаційний потік, електронний педагогічний засіб, технологічний процес, поширення інформації.

Матеріали доповіді

Презентація доповіді

 

Використання сервісу Online Test Pad у підготовці до уроків

 

Анотація: в статті описується сучасний онлайн-сервіс Online Test Pad. Описуються можливості даного сервісу, доцільності його використання, режим доступу, методичні поради з використання сервісу.

Ключові слова: Online Test Pad, онлайн-тест, онлайн-вправа, конструктор, статистика.Методична доповідь на засіданні "Школи молодого педагога"

Тема: Як зробити урок цікавим?

Матеріали доповіді

Анотація: Як проходить ваш урок? За конспектом — і пішли? Даремно. У такому разі багато що втрачається. Якщо хочете щось змінити, покращуйте атмосферу на уроці, змінюйте його перебіг, це допоможе поліпшити віддачу учнів.
 В доповіді запропонований приблизний алгоритм проведення уроку та запропоновані оргигінальні поради щоб зробити урок цікавим.
Методична доповідь

Тема: Інформаційно-комунікаційні технології та сучасний урок: 
методика проведення і результативністьАнотація: в методичній доповіді проаналізовані сучасні інформаційні ресурси для роботи викладача, структуру ІКТ-компетентностей педагога та можливості мультимедіа на уроці. 

Ключові слова: інформаційно-комунікаційні технології, мультимедіа технології, навчальний процес, компетентності педагога, педагогічні компоненти.Методична доповідь 

Тема: Основні напрями виховання особистості

Матеріали доповіді

Анотація: в методичній доповіді висвітлені основні засади виховання особистості, а саме: розумове, моральне та статеве виховання, виховання відповідальності і дисципліни, правове, екологічне та естетичне виховання,  економічне, трудове та фізичне виховання.
Ключові слова: особистість, виховання, ціннісні орієнтири, всебічний розвиток, учні, мислення.

Немає коментарів:

Дописати коментар